Raivo Laus
Raivo Laus
Vandeadvokaat
  • Juhtivpartner
  • Eesti Advokatuuri liige alates 1980
  • Advokaadibüroos Laus & Partnerid alates selle asutamisest 1992 aastal
  • Tartu Ülikooli õigusteaduskond 1979
  • raivo@lauspartners.ee
Madis Kiisa
Madis Kiisa
Vandeadvokaat
  • Partner
  • 1992 Advokaadibüroos Laus & Partnerid alates selle asutamisest
  • Eesti Advokatuuri liige alates 1992
  • 1991 Tartu Ülikooli õigusteaduskond cum laude
  • 1991 Helsinki Ülikool, politoloogia
  • madis@lauspartners.ee
Janek Väli
Janek Väli
Vandeadvokaat
  • Partner
  • Eesti Advokatuuri liige alates 2001
  • Alates 2000 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • 2003 Magistrikraad rahvusvahelises ja Euroopa õiguses, Riga Graduate School of Law, Läti
  • 2000 Bakalaureusekraad õigusteaduses, Tartu Ülikooli õigusteaduskond
  • janek@lauspartners.ee
Kalev Aavik
Kalev Aavik
Vandeadvokaat
  • Partner
  • Eesti Advokatuuri liige alates 2001
  • Alates 2003 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • 1999-2002 Advokaadibüroo HETA Tartu büroo
  • 2003 Magistrikraad rahvusvahelises ja Euroopa õiguses,  Riga Graduate School of Law, Läti Vabariik
  • 2000 Bakalaureusekraad õigusteaduses, Tartu Ülikooli õigusteaduskond
  • kalev@lauspartners.ee
Viktor Särgava
Viktor Särgava
Vandeadvokaat
  • Partner
  • Eesti Advokatuuri liige alates 2004
  • Alates 2005 Advokaadibüroo Laus & Partner
  • 2004 - 2005 Advokaadibüroo Lextal
  • 2004 Bakalaureusekraad õigusteaduses, Akadeemia Nord
  • 2003 Täiendõpe Euroopa Õiguses Tilburgi Ülikoolis, Holland
  • viktor@lauspartners.ee
Daniil Savitski
Daniil Savitski
Vandeadvokaat
  • 2010 - 2011 Advokaadibüroo Kentmanni
  • Bakalaureusekraad õigusteaduses, 2011, Tartu Ülikool
  • Alates 2012 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • Magistrikraad õigusteaduses, 2013, Tartu Ülikool
  • Eesti Advokatuuri liige alates 2014
  • daniil@lauspartners.ee
Hannes Olli
Hannes Olli
Vandeadvokaadi vanemabi
  • Eesti Advokatuuri liige alates 2008
  • Alates 2009 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • 2006-2009 MAQS Law Firm Advokaadibüroo
  • 2002-2006 RODI Advokaadibüroo
  • 2002 Bakalaureusekraad õigusteaduses, Sotsiaalteaduste Erakool Veritas
  • hannes@lauspartners.ee
Kaspar Koppel
Kaspar Koppel
Advokaat
  • Alates 2010 Advokaadibüroo Laus & Partnerid

  • Bakalaureusekraad õigusteaduses, 2011, Tartu Ülikool

  • Salzburgi suveülikool „European Private Law“, 2012, Salzburgi Ülikool

  • Magistrikraad õigusteaduses, 2014, Tartu Ülikool

  • Eesti Advokatuuri liige alates 2017

  • kaspar@lauspartners.ee
Anu_Toomemagi
Anu Toomemägi
Advokaat
  • Alates 2017 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • Eesti Advokatuuri liige alates 2017
  • 2013 - 2017 Toomemägi ja Partnerid Õigusbüroo-  juhataja, jurist
  • 2011 Tartu Ülikool - Õigusteaduse magister
  • 2008 - 2015 Maksu- ja Tolliamet - peajurist
  • 2005 Tallinna Ülikool- Sotsiaalteaduste magister (Riigiteadused)
  • 2004-2008 Maksu- ja Tolliamet - vanemjurist
  • 2003 Tallinna Majanduskool - Õigus spetsialiseerumisega tollindusele (rakenduskõrgharidus)
  • 1997-2004 Tolliamet - inspektor
  • anu@lauspartners.ee
Aleksi Arajärvi
Aleksi Arajärvi
Jurist
  • Alates 2012 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • Bakalaureusekraad õigusteaduses, 2012, Tartu Ülikool
  • Magistrikraad õigusteaduses, 2013, Tartu Ülikool
  • Ülemaailmses kommunikatsiooniettevõttes alltöövõtjana ning IT-konsultandina 2004-2009
  • BBA, MBS, Vantaa 2005 ja BA (Hons.) University of Lincoln, 2004
  • aleksi@lauspartners.ee
Tauno_Maarpuu
Tauno Maarpuu
Jurist
  • Alates 2007 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • 1999 - 2006 Eesti Ühispank / SEB Pank, krediidivaldkonna juriidilise osakonna juhataja
  • 1996 - 1999 Eesti Ühispank, laenuosakonna jurist
  • 1995 - 1996 Statistikaamet, õigusnõunik; Ettevõtteregister, jurist
  • 1996 Bakalaureusekraad õigusteaduses, Tartu Ülikooli õigusteaduskond
  • tauno@lauspartners.ee
Priidu Rebane
Priidu Rebane
Jurist
  • Alates 2017 Advokaadibüroo Laus & Partnerid
  • 2010 – 2012 Blue Chip Fiduciary Services, London, UK
  • 2006 - 2009 Paul Hastings LLP, London, UK
  • 2004 BA õigusteaduses, Harris Manchester College, Oxfordi Ülikool
  • 1999-2001 Fulbright & Jaworski LLP, London, UK
  • 1994 - 1999 Fulbright & Jaworski LLP, Washington D.C., USA
  • 1994 – Stagiaire, Euroopa Komisjon, Brüssel, Belgia
  • 1994 BA, ajaloos ja filosoofias, Baylori Ülikool, Texas, USA
  • priidu@lauspartners.ee
Jekaterina Noorkõiv
Jekaterina Noorkõiv
Büroojuht