Vene mineraalväetiste tootja EuroChem käivitas Sillamäe sadamas ca 70 miljonit eurot maksnud terminali, mis suudab aastas käidelda miljon tonni ammoniaaki ja võiks sellega suurendada Eesti raudteetransiiti kümnendiku võrra. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse välisinvesteeringute keskuse kinnitusel peaks umbes 70 miljoni euro suurune investeering olema Ida-Virumaa suurim välismaine otseinvesteering.

Meie büroo osales aktiivselt kogu terminali rajamise protsessis, tagades et kõik oleks juriidiliselt korrektne ja et vajalikud kooskõlastused oleks olemas. Taolise mahuga projektide puhul on professionaalne juriidiline tugi väga oluline, kuna tagab protsessi sujuva laabumise ja aitab ära hoida viivitusi.

Avokaadibüroo juhtivpartner vandeadvokaat Raivo Laus kommenteerib, et lepingute struktuur hõlmab lepinguliste suhete kujundamist rahvusvaheliste ja kohalike projekteerijatega, ehituskontsernidega, ehitusekspertidega, kindlustajatega ning objekti igapäevast tegevust tagavate lepinguliste partneritega.

UUDIS ERR-is