„Legal 500“ on juhtiv õigusteenuste turu ülevaateid koostav rahvusvaheline väljaanne. Tänaseks ligikaudu 30 aastat on „Legal 500“ analüüsinud advokaadibüroode võimekust kogu maailmas põhjaliku programmi abil, mida täiendatakse ja uuendatakse igal aastal, et anda kõige värskem ülevaade globaalsest õigusteenuste turust. „Legal 500“ hindab õigusbüroode tugevusi enam kui 100 valdkonnas.​

Meie advokaadibüroo on ülemaailmse advokaadibüroode võrgustiku ADVOC liige. ADVOC’i kuulub üle 90 iseseisva advokaadibüroo, mille peakontorid asuvad rohkem kui 70 riigis. Liikmelisus  ADVOC’is annab meie klientidele ja meeskonnale ligipääsu ca. 5500 advokaadi kollektiivsele ülemaailmsele kompetentsile ja suurepärastele advokaadibüroodele, kus need advokaadid töötavad. Ligipääs õigusekspertidele üle kogu maailma võimaldab meil pakkuda oma klientidele õigusabi erinevates rahvusvahelise äriõiguse küsimustes. Samuti annab võrgustiku liikmelisus meie meeskonnale võimalusi rahvusvaheliste suhete loomiseks.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti suurim ja mõjukaim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, tegutsedes tänaseks juba 91 aastat. Kojal on üle 3200 liikme, kellest enamus on väikese- ja keskmise suurusega ettevõtted. Kaubanduskoja liikmed annavad üle 40 protsendi Eesti firmade kogu netokäibest, ligi 40 protsenti puhaskasumist ja tasuvad üle 40 protsendi riiklikest maksudest. Koja eesmärk on Eesti ettevõtluse edendamine ning kaasaaitamine ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna loomisele ja säilitamisele. 

Ameerika Kaubanduskoda Eestis on mittetulunduslik, mittepoliitiline äriettevõtete ühendus. Mittetulundusühingu Ameerika Kaubanduskoda Eestis (edaspidi Koda) tegevuse eesmärk on arendada vastastikku kasulikke majandussuhteid Ameerika Ühendriikide ja Eesti Vabariigi vahel, aidata kaasa ettevõtluse edendamisele, jälgida ja tutvustada Koja liikmetele Eesti seadusandlust ja poliitikat, tutvustada eestlastele Ameerika tavasid ja pühasid ning aidata Koja liikmetel luua omavahelisi ärisuhteid.

Briti-Eesti Kaubanduskoda (BECC) on 1996. aastal asutatud mittetulundusühing, mille eesmärgiks on ühendada Suurbritannia ja Eesti ettevõtlusringkondi Eestis. BECC’i kontor asub Tallinnas, Eestis. BECC on Briti Kaubanduskoja liige (COBCOE) ja Eesti Välisinvestorite Nõukogu (FICE) liige. BECC korraldab iga-kuiseid äriseminare ja -konverentse ning ettevõtete vahelisi kontaktide loomise üritusi.  

1992 aastal oma tegevust alustanud ja 1996 aastal ametlikult registreeritud Soome-Eesti Kaubanduskoda ehk FECC koosneb enam kui kahesajast Soome ja/või Eesti päritolu ettevõttest. FECC pakub suurepäraseid võimalusi võrgustumiseks erinevate liikmesfirmadega. Kaubanduskoda korraldab aktuaalseid seminare ja sündmusi ning mitmekülgseid vaba aja üritusi. FECC-il on tihe koostöö teiste Eestis tegutsevate rahvusvaheliste kaubanduskodadega